تبلیغات
نشریه خبری - کشف بیش از 636 کیلوگرم موادمخدر در ورودی‎های بهبهان

جستجو

 

کشف بیش از 636 کیلوگرم موادمخدر در ورودی‎های بهبهان

جمعه 26 اسفند 1390   08:22 ب.ظ

از ابتدای سال جاری تاکنون
کشف بیش از 636 کیلوگرم موادمخدر در ورودی‎های بهبهان

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی بهبهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 636 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مبادی ورودی بهبهان کشف و ضبط شده ‎است.

خبرگزاری فارس: کشف بیش از 636 کیلوگرم موادمخدر در ورودی‎های بهبهان

سیدمحسن تقی‌زاده امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگار فارس در بهبهان با اعلام این خبر اظهار کرد: دشمنان ما پس از ناکامی در رویارویی با آرمان‎ها و جوانان ما، از روش‎های جنگ نرم بر علیه ایران اسلامی و فرزندان آن استفاده می‎کنند که یکی از از این روش‎ها، به دام اعتیاد کشاندن جوانان است.

وی افزود: روزانه سوداگران مرگ از طریق مرزهای ما، مواد مخدر مختلفی را وارد کشور می‎کنند که ذره ذره آنها می‎تواند خانواده و جامعه‎ای را به تباهی بکشاند.

تقی‎زاده خاطرنشان کرد: قطعاً تنها کشف این مواد و دستگیری قاچاقچیان این مواد افیونی کافی نبوده و همه دستگاه‎های مرتبط باید با پدیده خانمانسوز اعتیاد مبارزه کرده و برنامه‎های متعددی برای رویارویی با این معضل تدارک ببینند.

فرمانده انتظامی بهبهان با اشاره به موقعیت جغرافیایی این شهرستان گفت: بهبهان ورودی چند استان به خوزستان بوده و به همین جهت موادمخدر مصرفی استان از این شهرستان عبور می‎کند.

وی اذعان داشت: مأموران پرتلاش نیروی انتظامی در ایستگاه های بازرسی بهبهان سخت کوشانه عمل کرده و از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 636 کیلوگرم انواع مواد مخدر را از خودروها و سوداگران کشف کرده‎اند. در همین راستا، 349 پرونده تشکیل شده و 548 نفر متهم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‎اند.

تقی زاده در ادامه از اجرای 13 طرح پاکسازی نقاط آلوده خبر داد و گفت: در این راستا 9 باند منهدم شده و 44 دستگاه نقلیه نیز ضبط و توقیف شده‎است.

فرمانده انتظامی بهبهان در پایان اظهار داشت: با توجه به حجم ورودی مواد مخدر به بهبهان به دلیل شاهراه ورودی این مواد به استان، از امکانات کمی برخودار هستیم که حتی این مشکلات را به مرکز فرماندهی خوزستان نیز اعلام کرده‎ایم و امیدواریم با رفع این کمبودها، بتوانیم مواد مخدر بیشتری را از سوداگران مرگ و سودجویان کشف کرده و از ورود آنها به استان جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/خ20/ژ1001


نوشته شده توسط : ramin h