تبلیغات
نشریه خبری - مسئولان برای ارائه خدمت صادقانه و بی‌منت به زائران تلاش کنند

جستجو

 

مسئولان برای ارائه خدمت صادقانه و بی‌منت به زائران تلاش کنند

یکشنبه 28 اسفند 1390   08:58 ب.ظ

استاندار خراسان رضوی:
مسئولان برای ارائه خدمت صادقانه و بی‌منت به زائران تلاش کنند

خبرگزاری فارس: استاندار خراسان رضوی گفت: مسئولان خراسان رضوی باید از این ظرفیت عظیم برای ارائه خدمت صادقانه و بی‌منت به زائران و مجاوران بیش از گذشته تلاش کنند.

خبرگزاری فارس: مسئولان برای ارائه خدمت صادقانه و بی‌منت به زائران تلاش کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمود صلاحی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی مشهد مقدس از 25 میلیون زائر و مسافری که سالانه به این شهر سفر می‌کنند، اظهار کرد: این امر آمادگی کامل تمام دستگاه‌های اجرایی در سطح خراسان رضوی را می‌طلبد، البته در حال حاضر تمام دستگاه‌های استان از آمادگی کامل برخوردار هستند.

استاندار خراسان رضوی افزود: همچنین توجه به ابعاد مختلف سفر اعم از تفریح، زیارت و برنامه‌ریزی برای استفاده از سایر ظرفیت‌های گردشگری استان مانند اماکن تفریحی، تاریخی و سایر بقاع متبرکه از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد.

صلاحی تاکید کرد: در همین راستا هر مدیری که بتواند در جهت ارتقای رضایت مندی مردم تلاش کند، مدیری ولایی، دلسوز و دین دار است.

رئیس ستاد دائمی تسهیلات سفرهای خراسان رضوی خطاب به مدیران خاطر نشان کرد: در سال آینده باید با توان مضاعف در کنار هم در راستای ارتقای خدمت‌رسانی به مردمی که بهترین مردم روی زمین هستند تلاش کنید.

صلاحی با اشاره به آغاز سال نو، گفت: نوروز مظهر شور، نشاط و شادابی است که همه فارسی زبانان دنیا آن را با سنت‌های پسندیده انسانی، الهی و اسلامی گرامی می‌دارند، بنا بر این یکی از خدمات جدی مسئولان در ایام نوروز علاوه بر تامین نیازهای زائران ایجاد شور و نشاط در بین آنان است که باید در این راستا تلاش و برنامه‌ریزی کرد.

انتهای پیام/س20


نوشته شده توسط : ramin h