تبلیغات
نشریه خبری - خودکفایی مددجویان مهم‌ترین سیاست کمیته امداد است

جستجو

 

خودکفایی مددجویان مهم‌ترین سیاست کمیته امداد است

چهارشنبه 2 فروردین 1391   09:00 ق.ظ

رئیس کمیته امداد دشتستان:
خودکفایی مددجویان مهم‌ترین سیاست کمیته امداد است

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته امداد امام خمینی دشتستان گفت: توانمندسازی و خودکفایی مددجویان مهم‌ترین سیاست کمیته امداد است.

خبرگزاری فارس: خودکفایی مددجویان مهم‌ترین سیاست کمیته امداد است

سید اکبر عدنانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با تبریک سال جدید اظهار داشت: در تمام ایام سال به جامعه تحت پوشش رسیدگی می‌کنیم و حمایت از افراد تحت پوشش هیچ زمانی متوقف نشده است.

وی افزود: در آستانه سال نو نیز برنامه‌های گسترده‌ای برای پشتیبانی از افراد زیر مجموعه داشتیم و به تدریج در ایام مختلف تعطیلات با خانواده‌های نیازمندان تحت پوشش دیدار می‌کنیم و با مشکلات آنها بیشتر آشنا می‌شویم.

رئیس کمیته امداد دشتستان خاطرنشان کرد: در دشتستان در چهار شاخه برازجان، آبپخش، سعدآباد و شبانکاره خدمات‌رسانی انجام می‌شود و در تمام روستاهای دشتستان نیز ماموران و نمایندگان کمیته امداد در امر شناسایی و خدمات‌رسانی به جامعه هدف تلاش می‌کنند.

عدنانی با اشاره به برنامه‌ریزی کمیته امداد برای ایجاد اشتغال پایدار در بین مددجویان، رویکرد امداد در سه دهه قبل را حمایتی عنوان کرد و افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) در آغاز دهه چهارم انقلاب به سمت توانمندسازی مددجویان پیش می‌رود و از مهم‌ترین برنامه‌های ما توسعه مشارکت‌های مردمی و جذب اعانات مردم شریف در راستای یاری‌رسانی به محرومین است.

وی اذعان داشت: در دشتستان تعداد 10 هزار و 250 خانوار تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند و در مجموع بیش از 25 هزار و 400 نفر را شامل می‌شوند و تلاش زیادی برای رضایت خاطر جامعه تحت پوشش انجام گرفته است.

رئیس کمیته امداد دشتستان یادآور شد: تمام دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش از خدمات رایگان تحصیلی برخوردار هستند و تمام هزینه‌های تحصیلی و شهریه این عزیزان توسط کمیته امداد تقبل می‌شود.

عدنانی گفت: باید از ظرفیت و توان موجود برای بهبود وضعیت افراد مستضعف و مستمند جامعه استفاده کنیم و هیچ فرصتی را نباید هدر دهیم.

انتهای پیام/غ20


نوشته شده توسط : ramin h