تبلیغات
نشریه خبری - مظلومی: بازیکنان به‌خاطر دوری از خانواده‌هایشان عصبی بودند/از برنامه AFC تعجب می‌کنم

جستجو

 

مظلومی: بازیکنان به‌خاطر دوری از خانواده‌هایشان عصبی بودند/از برنامه AFC تعجب می‌کنم

چهارشنبه 2 فروردین 1391   09:00 ق.ظ

نسف‌قارشی برای مساوی آمده بود
مظلومی: بازیکنان به‌خاطر دوری از خانواده‌هایشان عصبی بودند/از برنامه AFC تعجب می‌کنم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از توقف برابر نسف قارشی ازبکستان گفت: بازیکنان ما عصبی بودند چون کنار خانواده‌هایشان حضور نداشتند.

خبرگزاری فارس: مظلومی: بازیکنان به‌خاطر دوری از خانواده‌هایشان عصبی بودند/از برنامه AFC تعجب می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی پس از تساوی بدون گل مقابل نسف قارشی ضمن تبریک سال نو گفت: بازی بسیار سنگینی بود و ما با یک تیم قدرتمند بازی داشتیم که فضا را بسته بود. فراموش نکنید ۵ روز قبل ۱۲۰ دقیقه بازی کردیم و توان بازیکنان ما کم شده بود. در نیمه دوم حریف فشار آورد و موقعیت هم ایجاد کرد اما آنها برای مساوی آمده بودند و به هدفشان هم رسیدند.

وی افزود: فیلم بازی اول آنها را دیدیم. بازیکنان نسف قارشی موقعیت های زیادی را از دست دادند. در گروه ما تیم های قدرتمندی حضور دارند و پیش بینی می کردیم که بازی سختی داریم. راه های مختلفی را امتحان کردیم و اگر در نیمه اول یک توپ به دروازه می رفت با توجه به کندی مدافعان آنها بازی بازتر می شد و بهتر به مسابقه ادامه می دادیم.

مظلومی در خصوص خروج برهانی از بازی و فرصت بهتر برای حریف گفت: امروز روز خوب برهانی نبود و شریفات را آوردیم تا از سرعت او استفاده کنیم. شریفات اگر در ارسال یکی دو پاس دقت می کرد شرایط بهتر می شد. ما از یکی دو نفر انتظار داشتیم گلزنی کنند ولی باید نیروهایمان را طوری تقسیم کنیم تا ضربه نخوریم. از حسینی در میانه میدان استفاده کردیم. خصوصیات او باعث می شود سرعت تیم ما کم شود و امروز سرعت تیم استقلال پایین بود.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سؤال که چرا از محسن یوسفی در دقایقی پایانی استفاده کرده و آیا این بازیکن نمی توانست زودتر به میدان بیاید، تصریح کرد: تعویض سومان را باید با احتیاط انجام می دادیم و به همین خاطر دستمان بسته بود.

وی ادامه داد: بازیکنان ما عصبی بودند چون کنار خانواده هایشان حضور نداشتند. ای اف سی  کاری به این برنامه ها ندارد که ما عید داریم یا نه اما تعجب می کنم که چرا ای اف سی اینگونه برنامه ریزی کرد و برای اولین بار است که دو بازی را پشت سر هم در ورزشگاه آزادی می اندازند و بدین ترتیب ما از تمرین در زمین اصلی محروم شدیم. شاید اگر در پلی آف حضور نداشتیم این گونه برنامه ریزی نمی شد و شاید مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا فکر نمی کردند ما از پلی آف به مرحله بعدی صعود کنیم.

انتهای پیام/

 

 


نوشته شده توسط : ramin h