تبلیغات
نشریه خبری - هیچ شکایتی از مراکز اقامتی و پذیرایی گلستان نشده است

جستجو

 

هیچ شکایتی از مراکز اقامتی و پذیرایی گلستان نشده است

دوشنبه 7 فروردین 1391   12:30 ب.ظ

دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر گلستان:
هیچ شکایتی از مراکز اقامتی و پذیرایی گلستان نشده است

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر استان گلستان گفت: از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز پذیرایی بین راهی استان گلستان هیچ‌گونه شکایتی واصل نشده است.

خبرگزاری فارس: هیچ شکایتی از مراکز اقامتی و پذیرایی گلستان نشده است

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی ستاد دائمی تسهیلات سفر استان گلستان، قربان عباسی اظهار داشت: از مراکز اقامتی استان در روز پنجم فروردین 1391، هشت مورد بازدید نظارتی به عمل آمده که یک مورد تذکر نیز به آنان داده شده است.

وی افزود: در این روز از مراکز پذیرایی بین راهی نیز 12 مورد بازدید نظارتی به عمل آمده که از آنها یک مورد اخطار کتبی دریافت کرده‌اند.

این مسئول ادامه داد: از دفاتر خدمات مسافرتی استان نیز هفت مورد بازدید نظارتی به عمل آمده است.

دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر استان گلستان همچنین گفت: در طول فعالیت ستاد دائمی تسهیلات سفر استان گلستان تا پایان روز پنجم نوروز 1391 تعداد 29 هزار و 802 نفر از موزه‌های استان بازدید کرده‌اند.

عباسی گفت: موزه گرگان یک هزار و 611 نفر، گنبدقابوس 19 هزار 916 نفر و کاخ موزه گرگان 5 هزار و 381 نفر بازدیدکننده داشته است.

وی افزود: موزه صنایع دستی گرگان (امیرلطیفی) 917 نفر، موزه حیات وحش علی‌آبادکتول یک هزار و 39 نفر و موزه مردم‌شناسی شهرستان مینودشت 938 نفر بازدیدکننده است.

این مسئول ادامه داد: در استان هفت موزه فعال وجود دارد که همه آنها در ایام نوروز آماده بازدید مسافران و گردشگران هستند.

دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر استان گلستان همچنین گفت: در روز پنجم فروردین 1391، نزدیک به 542 هزار و 384 نفر مسافر و گردشگر وارد استان شده‌اند.

عباسی متذکر شد: از ورودی‌های روز پنجم فروردین به استان، 423 هزار و 140 نفر با خودروهای شخصی، 118 هزار و 704 نفر با اتوبوس، 335 نفر با قطار و 205 نفر با هواپیما وارد استان شده‌اند.

وی در پایان اذعان داشت: در مجموع ورودی مسافر به استان تا روز پنجم فروردین 2 میلیون 852 هزار و 54 نفر است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 14 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/ن۳۰


نوشته شده توسط : ramin h