تبلیغات
نشریه خبری - صبای قم 19 فروردین به مصاف نفت آبادان می‌رود

جستجو

 

صبای قم 19 فروردین به مصاف نفت آبادان می‌رود

دوشنبه 7 فروردین 1391   12:30 ب.ظ

هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال/
صبای قم 19 فروردین به مصاف نفت آبادان می‌رود

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال صبای قم در پانزدهمین بازی خانگی خود در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور 19 فروردین ماه به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود.

خبرگزاری فارس: صبای قم 19 فروردین به مصاف نفت آبادان می‌رود

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در حالی که یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور آرام آرام به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود، هنوز نمی‌توان در خصوص قهرمان لیگ اظهار نظر کرد چراکه تیم‌های اول تا پنجم جدول بخت قهرمانی دارند.

بر اساس برنامه فدراسیون فوتبال، دیدارهای معوقه هفته یازدهم از دور برگشت این دوره از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور این هفته به انجام خواهد رسید ولی 18 تیم لیگ برتری از نوزدهم فروردین ماه در 9 مسابقه هفته بیست و نهم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در این بین مهم‌ترین بازی برای علاقمندان به فوتبال در قم، بین تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و صبای قم برگزار خواهد شد که قمی‌ها بیش از همه به این بازی نگاه دارند تا شاید فوتبالیست‌های صبای قم همچون بازی رفت تیم صنعت نفت آبادان را شکست دهند.

اما حکایت بازی مهم هفته بین صبای قم و تیم صنعت نفت آبادان مهمتر از دیدار رفت دو تیم در آبادان است، چرا که صبای قم در حال حاضر بیشترین بخت را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارد و نمی‌خواهد در خانه و در پذیرایی از صنعت نفت آبادان این شانس را از دست بدهد، هر چند شکست یا تساوی دیگر تیم‌های بالای جدول نظیر سپاهان، تراکتورسازی، استقلال و نفت تهران برابر صبای قم بهترین خبر خواهد بود.

دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و صبای قم از هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 17 عصر روز شنبه، 19 فروردین ماه در ورزشگاه 15 هزار نفری یادگار امام قم برگزار خواهد شد.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هم اکنون با کسب 37 امتیاز در مکان هشتم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد ولی تیم فوتبال صبای قم با کسب 42 امتیاز در مکان پنجم جدول ایستاده است.

در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس هم اکنون تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با کسب 55 امتیاز در صدر قرار دارد و تیم تراکتور سازی تبریز با کسب 52 امتیاز جدی‌ترین تعقیب کننده این تیم است.

استقلال تهران نیز با کسب 49 امتیاز در حال حاضر تیم سوم جدول رده‌بندی محسوب می‌شود و تیم فوتبال نفت تهران با کسب 44 امتیاز در مکان چهارم قرار دارد در حالی که صبای قم با یک بازی کمتر و 42 امتیاز تعقیب کننده بالای جدولی‌ها محسوب می‌شود.

صبای قم به غیر از دیدار خانگی با صنعت نفت آبادان، در دو بازی دیگر خانگی خود تا پایان لیگ یازدهم با تیم‌های مس کرمان  و نفت تهران نیز در قم بازی خواهد کرد.

انتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده توسط : ramin h