تبلیغات
نشریه خبری - بازدید 246 هزار نفر راهیان نور از منطقه ویژه بندرامام

جستجو

 

بازدید 246 هزار نفر راهیان نور از منطقه ویژه بندرامام

دوشنبه 7 فروردین 1391   12:30 ب.ظ

از ابتدای سال جدید صورت گرفته است
بازدید 246 هزار نفر راهیان نور از منطقه ویژه بندرامام

خبرگزاری فارس: از ابتدای سال جدید تا پایان پنجم فرودین‌ماه سال جاری بیش از 246 هزار نفر در قالب کاروان‌های راهیان نور و مهمانان نوروزی از منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) بازدید کردند.

خبرگزاری فارس: بازدید 246 هزار نفر راهیان نور از منطقه ویژه بندرامام

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان؛ از 27 اسفند سال 90 تا پنجم فروردین 91 بیش از 246 هزار و 753 نفر از منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) در قالب کاروان‌های راهیان نور و مهمانان نوروزی بازدید کردند.

*ورود بیش از 240 هزار مهمان نوروزی در منطقه ویژه بندرامام

در این بازدید 240 هزار و 52 نفر مهمان نوروزی و  2هزار و 701 نفر در قالب کاروان‌های راهیان نور ضمن سفر به بندر امام خمینی(ره) از جاذبه‌های دریایی و بندری بزرگترین منطقه ویژه بندری کشور بازدید کرده و با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) آشنا شدند.

*برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس

هر ساله این مجتمع بندری پذیرای تعداد بسیار زیادی از هموطنان است که در مسیر مسافرت به مناطق عملیاتی دفاع مقدس و نواحی جنوبی کشور از این مجتمع بزرگ بندری بازدید کرده و در همین راستا اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با همکاری شرکت‌های جامعه بندری با اتخاذ تدابیر ویژه اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب، عکس قدیم بندرامام خمینی(ره)، توزیع بسته‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی کرده است.

*ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی در مبادی ورودی بندر

ارائه خدمات فنی، بهداشتی و رفاهی در مبادی ورودی در کنار دیگر اقدامات فرهنگی و اطلاع‌رسانی از جمله مجموعه اقدامات روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با همکاری دیگر واحدهای این اداره کل است که در ایام تعطیلات سال نو به مهمانان نوروزی و کاروان‌های راهیان نور ارائه می‌شود.

انتهای پیام/خ۳۰


نوشته شده توسط : ramin h