تبلیغات
نشریه خبری - تیم‌ ملی واترپلوی ایران به مقام سوم کاپ آسیا دست یافت

جستجو

 

تیم‌ ملی واترپلوی ایران به مقام سوم کاپ آسیا دست یافت

پنجشنبه 10 فروردین 1391   08:34 ب.ظ

با شکست برابر میزبان
تیم‌ ملی واترپلوی ایران به مقام سوم کاپ آسیا دست یافت

خبرگزاری فارس: تیم ملی واترپلو کشورمان به عنوان سومی مسابقات کاپ آسیا در کویت دست یافت.

خبرگزاری فارس: تیم‌ ملی واترپلوی ایران به مقام سوم کاپ آسیا دست یافت

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا ، در پنجمین و آخرین روز مسابقات واترپلو کاپ آسیا که از روز شنبه 5 فروردین ماه با شرکت 5 تیم به میزبانی کشور کویت آغاز شده بود، تیم ملی واترپلو کشورمان چهارشنبه شب با قبول شکست نزدیک 9 بر 8 برابر کویت (میزبان مسابقات) به مقام سومی این رقابت‌ها دست یافت.

تیم ایران در حالی نتیجه را به کویت واگذار کرد که حریف از تمامی شرایط میزبانی بهره می‌برد، اما با این وجود بازیکنان تیم ملی در طول این مسابقه بازی نزدیک و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند و تنها در آخرین لحظات مسابقه، نتیجه را به حریف خود واگذار کردند.

به این ترتیب تیم ملی واترپلو کشورمان که با کادر فنی جدید و نفرات جوان در مسابقات کاپ آسیا شرکت کرده بود با کسب دو پیروزی مقابل تیم‌های اندونزی و ازبکستان و قبول دو شکست برابر قزاقستان و کویت با عنوان سومی به کار خود در مسابقات کاپ آسیا پایان داد.

در پایان این رقابت‌ها که بصورت دوره ای و با شرکت 5 تیم اندونزی، قزاقستان، ازبکستان، ایران و کویت برگزار شد، تیم قزاقستان (قهرمان بازیهای آسیایی گوانگجو و نماینده آسیا در المپیک 2012 لندن) با کسب 4 پیروزی پیاپی و 8 امتیاز به مقام قهرمانی رسید.

کویت با کسب 3 پیروزی و 6 امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید و تیم ملی واترپلو کشورمان با دو پیروزی و کسب 4 امتیاز سوم شد.

تیم ایران خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا که آبان ماه جاری در کشور امارات برگزار خواهد شد، آماده می کند.

انتهای پیام/م


نوشته شده توسط : ramin h