تبلیغات
نشریه خبری - 12 فروردین اوج اعتقاد و وفاداری مردم به نظام است

جستجو

 

12 فروردین اوج اعتقاد و وفاداری مردم به نظام است

پنجشنبه 10 فروردین 1391   08:34 ب.ظ

فرماندار شهرستان زنجان:
12 فروردین اوج اعتقاد و وفاداری مردم به نظام است

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان زنجان گفت: 12 فروردین روز اوج اعتقاد و وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

خبرگزاری فارس: 12 فروردین اوج اعتقاد و وفاداری مردم به نظام است

عباس راشاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: 12 فروردین یکی از روزهای با اهمیت برای مردم و مسئولان نظام جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری رفراندوم یکی از اقدامات بسیار مهم امام خمینی (ره) بود، اضافه کرد: در آن برهه زمانی بسیاری از افراد برگزاری رفراندوم را کاری بیهوده تلقی می‌کردند، ولی امام خمینی (ره) با هوشیاری تمام این اقدام را انجام داده و تایید دوباره مشروعیت نظام را از ملت ایران گرفتند.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه برگزاری رفراندوم چند ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت، افزود: در این روز نوع نظام و اینکه مردم تمایل به ادامه کار نظام و انقلاب دارند یا نه به عرصه گذاشته شده و در این زمینه همه پرسی همگانی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به 100 مردم در روز 12 فروردین به جمهوری اسلامی رای دادند، اضافه کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای و موافقت نزدیک به 100 درصدی آنها جواب دندان شکنی به افرادی بود که فکر می‌کردند مردم با نظام و انقلاب موافق نیستند.

راشاد تصریح کرد: حضور مردم در همه‌پرسی نشان از این بود که هیچ نظامی نمی‌تواند نظر خود را به ملت ایران تحمیل کند.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم در صندوق‌های رای‌گیری و دادن رای مثبت به نظام موجب نقش بر آب شدن نقشه‌های دشمنان شد، افزود: یکی از علل مخالفت دشمنان با نظام و انقلاب حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف و انتخابات مختلف است.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه ملت ایران در روز 12 فروردین سال 58 با حضور در پای صندوق‌های رای همه نظریه‌های دشمنان را رد کردند، اضافه کرد: در حال حاضر نیز ملت پشتیبان نظام و انقلاب هستند و با حضور در عرصه‌های مختلف نشان می‌دهند، که پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

انتهای پیام/س20


نوشته شده توسط : ramin h