تبلیغات
نشریه خبری - ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور/بارش‌ها از جمعه آغاز می‌شود

جستجو

 

ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور/بارش‌ها از جمعه آغاز می‌شود

پنجشنبه 10 فروردین 1391   08:34 ب.ظ

سازمان هواشناسی اعلام کرد
ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور/بارش‌ها از جمعه آغاز می‌شود

خبرگزاری فارس: سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی اواخر وقت پنجشنبه خبر داد و اعلام کرد که از جمعه این سامانه مناطق شمالغرب، غرب و بتدریج جنوب غرب، سواحل دریای خزر و استانهای واقع در مرکز را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

خبرگزاری فارس: ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور/بارش‌ها از جمعه آغاز می‌شود

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، نقشه‌های پیش‌یابی سازمان هواشناسی نشان می‌دهد که در 24ساعت آینده برای برخی از نقاط دامنه‌های جنوبی و مرکزی زاگرس، مناطق جنوبی، مرکزی، شمال شرق و شرق بارش باران گاهی با رعد و برق و در مناطق مرتفع بارش برف ادامه دارد و بتدریج از شدت بارش‌ها کاسته می‌شود.

مجدداً از اواخر وقت پنجشنبه سامانه بارشی از سمت شمالغرب وارد کشور می‌شود بنابراین روز جمعه مناطق شمالغرب، غرب و بتدریج جنوب غرب، سواحل دریای خزر، استانهای واقع در مرکز و روز شنبه سواحل دریای خزر، شمال شرق و شرق استانهای واقع در مرکز و جنوب و جنوب شرق تحت تاثیر این سامانه قرار می‌گیرد.

براین اساس در روزهای ذکر شده برای مناطق یاد شده بارش باران و رعد و برق و در مناطق مرتفع بارش برف و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود که از روز شنبه اواخر وقت سامانه بارشی از سمت نوار شرقی از کشور خارج می‌شود.

آسمان تهران امروز 10 فروردین صاف در پاره‌ای از نقاط نیمه‌ابری گاهی با وزش باد همراه است و بیشینه و کمینه دما 21 و 10 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

فردا 11 فروردین آسمان تهران کمی ابری بتدریج ابری در پاره‌ای نقاط رگبار و رعدوبرق و ورزش باد پیش‌بینی می‌شود و در اواخر وقت کاهش ابر خواهیم داشت و بیشینه و کمیته دما 18 و 9 درجه سانتیگراد است.

 

همچنین روز شنبه 12 فروردین آسمان تهران صاف گاهی با وزش باد و در پاره‌ای نقاط نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود که بیشینه و کمینه دما در این روز 19 و 9 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط : ramin h