تبلیغات
نشریه خبری - 12 فروردین روز اثبات اقتدار نظام در سطح بین‌الملل است

جستجو

 

12 فروردین روز اثبات اقتدار نظام در سطح بین‌الملل است

پنجشنبه 10 فروردین 1391   08:34 ب.ظ

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
12 فروردین روز اثبات اقتدار نظام در سطح بین‌الملل است

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: دوازدهم فروردین ماه روز اثبات اقتدار و ابهت نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌المللی است.

خبرگزاری فارس: 12 فروردین روز اثبات اقتدار نظام در سطح بین‌الملل است

سردار عبدالرضا آزادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با تأکید بر لزوم گرامیداشت دوازدهم فروردین، اظهار کرد: در این روز باید روز جمهوری اسلامی را به معنای واقعی جشن گرفت و از اینکه کشورمان بعد از 34 سال به مرزهای استقلال کامل هم از نظر سیاسی و هم از نظر اقتصادی علمی و فرهنگی دست پیدا می‌کند، خوشحال بود.

وی خاطرنشان کرد: دوازدهم فروردین ماه روز اثبات اقتدار و ابهت نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح بین‌المللی است که با این وصف نیازمند توجه و تأکید بسیار است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در سال 91، اظهار داشت: مقام معظم رهبری بر اساس شناخت و دوراندیشی نسبت به مسائل کشور و چشم انداز آینده نظام و مخصوصاً دهه پیشرفت و عدالت در حقیقت این عنوان را برگزیده است.

به گفته وی، مهمترین کاری که برای تحقق نامگذاری امسال می‌توان انجام داد، فرهنگسازی در متن جامعه و به ویژه در بین جوانان، نوجوانان و اقشار تحصیلکرده و متخصص و دانش‌آموخته‌ای است که در حال حاضر در سطح جامعه کم نیستند چرا که "کار" باید در جامعه به عنوان یک ارزش تلقی شود.

آزادی با تأکید بر لزوم تلاش برای انتقال تجارب و ارتباط بیشتر مراکز تولیدی با مراکز دانشگاهی، عنوان کرد: اگر چه در این چند ساله تلاش‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته اما به نظر می‌رسد که هنوز این ارتباط خوب به وجود نیامده است.

وی ابراز داشت: ارتباط مراکز تولیدی با مراکز دانشگاهی در واقع می‌تواند زمینه‌ساز تحقق رهنمود مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال باشد که بر این اساس ایرانی توان خود را بیشتر باور کرده و به داشته‌های خود بیشتر اعتماد می‌کند و اگر هنوز رگه‌هایی از وابستگی به بیگانه در کشور ما وجود دارد نیز قطع می‌شود و ما به استقلال حقیقی و کامل دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/ی20


نوشته شده توسط : ramin h