تبلیغات
نشریه خبری - بارور سازی توانمندی‌های موسسات علمی کاشمر ضروری است

جستجو

 

بارور سازی توانمندی‌های موسسات علمی کاشمر ضروری است

پنجشنبه 10 فروردین 1391   08:35 ب.ظ

سرپرست فرمانداری کاشمر
بارور سازی توانمندی‌های موسسات علمی کاشمر ضروری است

خبرگزاری فارس: سرپرست فرمانداری کاشمر بر بارورسازی توانمندی‌های موسسات علمی این شهرستان تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: بارور سازی توانمندی‌های موسسات علمی کاشمر ضروری است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌رضوی، مهدی محمودی اظهار کرد: کاشمر دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالایی در زمینه کشاورزی است و یکی از قطب‌های مهم کشاورزی در منطقه است.

وی ادامه داد: باید با ایجاد رشته‌های دانشگاهی مرتبط با استفاده از این ظرفیت‌های علمی در راستای رفع مشکلات کشاورزان و توسعه کشاورزی در منطقه تلاش کنیم.

سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: جهاد دانشگاهی این شهرستان از توانمندی بالایی برای به ثمر نشاندن ویژگیهای علمی در جامعه برخوردار است و باید با تعامل بیشتر با دستگاه‌های اجرایی مرتبط در زمینه‌های انجام طرح‌های تحقیقاتی و زیربنایی در شهرستان از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی استفاده شود.

محمودی افزود: علم و دانش زمانی اثر بخش خواهد بود که توام با مذهب باشد.

وی افزود: همت و اتکای جوانان و دانشمندان ایرانی به خداوند متعال و ائمه اطهار منجر به دستیابی به پیشرفت‌های علمی در جهان شده است.

محمودی اظهار کرد: دشمن با دیدن موفقیت‌های دانشمندان و نخبگان ایرانی با طراحی جنگ هوشمند برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی دست به ترور دانشمندان و جوانان نخبه بزند.

سرپرست فرمانداری کاشمر افزود: ایران اسلامی امروز رو به پیشرفت است و باید تلاش شود تا مناطقی که بستر علمی برای آن‌ها فراهم است، جایگاه  آن‌ها حفظ و ارتقا یابد.

انتهای پیام/س30


نوشته شده توسط : ramin h