تبلیغات
نشریه خبری - 1062 مورد بازرسی در کبودراهنگ صورت گرفت

جستجو

 

1062 مورد بازرسی در کبودراهنگ صورت گرفت

پنجشنبه 10 فروردین 1391   08:35 ب.ظ

در طرح نظارتی ویژه نوروز
1062 مورد بازرسی در کبودراهنگ صورت گرفت

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت کبودراهنگ گفت: در طرح نظارتی ویژه نوروز 1062 مورد بازرسی در سطح شهرستان کبودراهنگ صورت گرفت.

خبرگزاری فارس: 1062 مورد بازرسی در کبودراهنگ صورت گرفت

علی سلطانی‌ولا امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: از آغاز طرح تشدید نظارتی ویژه نوروز از 11 اسفند سال گذشته تاکنون وی گفت: این تعداد بازرسی توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان انجام شده که در همین راستا 74 مورد تخلف شناسایی و پرونده آن به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت کبودراهنگ بیشترین تخلفات را در حوزه کالا و خدمات، خواروبار، حمل و نقل مسافر، پوشاک، رستوران‌های بین راهی، میوه و تره‌بار، لبنیات، کیف و کفش دانست.

وی تأکید کرد: طی این مدت تعداد گزارشات مردمی به ستاد خبری 124 نیز 26 مورد بوده که 24 مورد آن به عنوان تخلف محرز شده است.

سلطانی‌ولا گرانفروشی و عدم درج قیمت را بیشترین عامل تخلف دانست و در ادامه سخنانش ابراز کرد: بازرسان این اداره به صورت ویژه سه مورد بازرسی را در قالب یک اکیپ در غار علیصدر داشته‌اند که با استقرار این اکیپ در 12 و 13 فروردین، نظارت بر آن تشدید می‌شود.

وی در پایان سخنانش با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در قالب تنظیم بازار در سطح شهرستان گفت: برای ایام نوروز 60 تن پرتقال، 10 تن سیب، 10 تن گوشت قرمز، 25 تن گوشت سفید و 32 تن برنج در سطح شهرستان کبودراهنگ توزیع شد.

انتهای پیام/س20


نوشته شده توسط : ramin h