تبلیغات
نشریه خبری - نانوایی‌های شیراز روز طبیعت تعطیل هستند

جستجو

 

نانوایی‌های شیراز روز طبیعت تعطیل هستند

پنجشنبه 10 فروردین 1391   08:35 ب.ظ

معاون فرماندار شیراز خبر داد
نانوایی‌های شیراز روز طبیعت تعطیل هستند

خبرگزاری فارس: معاون فرماندار و قائم مقام ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان شیراز گفت: نانوایی‌های شیراز روز 13 فروردین ماه که روز طبیعت نامگذاری شده، پخت ظهر و عصر تعطیل هستند.

خبرگزاری فارس: نانوایی‌های شیراز روز طبیعت تعطیل هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، غلامحسین ظفرآبادی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد پخت نان در روز 12و 13 نوروز، اظهار داشت: طبق معمول سال‌های گذشته نانوایی‌های شیراز در روز 12 فروردین ماه علاوه بر پخت عادی نان، تا ساعت 22 شب پخت مضاعف دارند.

ظفرآبادی تصریح کرد: در روز 13 فروردین ماه نیز نانوایی‌ها تا ساعت 9 صبح بیشتر پخت نمی‌کنند تا کارگران نانوایی‌ها نیز از روز طبیعت و طبیعت‌گردی در کنار خانواده‌های خود بهره‌مند شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت توزیع نان در تعطیلات نوروز امسال اشاره و ابراز داشت: با برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل صورت گرفته بود وانت بارها نیز در کمپ‌ها اقدام به توزیع نان کرده و با مشکل کمبود نان مواجه نشدیم.

ظفرآبادی ادامه داد: علاوه بر نانوایی‌های اعلام شده کشیک نوروزی، برخی از خبازی‌های شهر شیراز نیز در ایام تعطیلات به صورت خودجوش اقدام به پخت نان مازاد بر زمان معمول واحدهای خبازی خود کردند که این نیز در میهمان‌نوازی و تأمین به موقع نان زائران و مسافران سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران تأثیرگذار بود.

به گزارش فارس، شماره تلفن‌های 07112334545 و 07112356076 تعزیرات آرد و نان شهرستان شیراز به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به انتقادات و پیشنهادات شهروندان و مسافران نوروزی است.

انتهای پیام/ی30/ژ1001

 


نوشته شده توسط : ramin h