تبلیغات
نشریه خبری - اردن، میزبان شرکت کنندگان در راهپیمایی جهانی قدس

جستجو

 

اردن، میزبان شرکت کنندگان در راهپیمایی جهانی قدس

پنجشنبه 10 فروردین 1391   08:35 ب.ظ

اردن، میزبان شرکت کنندگان در راهپیمایی جهانی قدس

خبرگزاری فارس: حامیان مساله فلسطین و اعضای کاروان الی بیت المقدس که قرار است در راهپیمایی جهانی قدس مشارکت کنند، وارد اردن شدند.

خبرگزاری فارس: اردن، میزبان شرکت کنندگان در راهپیمایی جهانی قدس

به گزارش فارس، صدهاتن از حامیان مساله فلسطین که قرار است فردا جمعه در راهپیمایی جهانی حمایت از قدس مشارکت کنند، امروز وارد اردن شدند و خود را آماده شرکت در این راهپیمایی می کنند.

این افراد از کشورهایی همچون آمریکا، یونان، انگلیس، سوئیس، ایتالیا، اندونزی، هند، مالزی، آفریقای جنوبی، الجزایر و مراکش هستند و فردا همزمان با سایر حامیان فلسطین، به سمت نزدیک ترین نقطه مرزی اردن و فلسطین به مسجد الاقصی راهپیمایی خواهند کرد.

"ربحی حلوم" هماهنگ کننده راهپیمایی جهانی قدس در همین رابطه گفت: تا پایان روز پنجشنبه سایر حامیان فلسطین نیز وارد "امان" (پایتخت اردن) خواهند شد.

وی افزود: در سایر کشورهای اسلامی و عربی که با فلسطین مرز مشترک ندارند، شهروندان در برابر سفارتخانه های رژیم صهیونیستی در کشورهای خود تظاهرات خواهند کرد.

هماهنگ کننده راهپیمایی جهانی قدس در مورد راهپیمایی اردن نیز گفت: راهپیمایی اردن به سمت منطقه مغطس (مرز اردن و فلسطین) خواهد بود و ترتیبی داده شده که ساکنان سایر مناطق اردن نیز جهت مشارکت در راهپیمایی به این محل انتقال داده شوند.

در این مراسم که پس از اقامه نماز جمعه برگزار می شود، "احمد عبیدات" نخست وزیر اسبق اردن و رئیس جبهه ملی اصلاحات این کشور، ربحی حلوم و تعداد دیگری از شخصیتهای اردنی و غیر اردنی سخنرانی خواهند کرد.

لحوم هدف از برگزاری چنین مراسمی را کانون توجه قرار دادن فلسطین و ارسال پیام همبستگی به ملت غیور این کشور عنوان کرد.

انتهای پیام/++


نوشته شده توسط : ramin h