تبلیغات
نشریه خبری - نمایش فیلم توقیفی «خانه پدری» برای خبرنگاران

جستجو

 

نمایش فیلم توقیفی «خانه پدری» برای خبرنگاران

سه شنبه 21 شهریور 1391   03:13 ب.ظ

نمایش فیلم توقیفی «خانه پدری» برای خبرنگاران

خبرگزاری فارس: فیلم سینمایی «خانه پدری» ساخته کیانوش عیاری عصر روز چهارشنبه بیست و دوم شهریور‌ماه برای عموم اصحاب رسانه اکران می‌شود.

خبرگزاری فارس: نمایش فیلم توقیفی «خانه پدری» برای خبرنگاران

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان سینمایی با هماهنگی موسسه ناجی هنر فیلم سینمایی «خانه پدری» ساخته کیانوش عیاری را عصر روز چهارشنبه بیست و دوم شهریور ماه برای عموم اصحاب رسانه پخش خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، به دعوت «علیرضا سجادپور» Nut معاون فعالیت‌های سینمایی، ‌عصر فردا چهارشنبه بیست و دوم شهریور ماه فیلم سینمایی «خانه پدری» ساخته کیانوش عیاری برای خبرنگاران سینمایی و دست‌اندرکاران سینما پخش می‌شود.

زمان نمایش فیلم ساعت 17 روز چهارشنبه در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک است.

همراه داشتن کارت خبرنگاری برای ورود الزامی است.

«خانه پدری» به تهیه‌کنندگی کیانوش عیاری و موسسه ناجی هنر (وابسته به نیروی انتظامی) ساخته شده است که موسسه ناجی هنر از ساخت این فیلم راضی نیست و علاقه‌ای به اکران آن ندارد.

این فیلم اخیرا بدون اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جشنواره ونیز نمایش داده شده است که شمقدری این اقدام را جرم محرز خوانده است.

شهاب حسینی، مهدی هاشمی، مهران رجبی، نازنین فراهانی و ... بازیگران این فیلم هستند.

کیانوش عیاری تا کنون در کارنامه کارگردانی خود فیلم‌هایی نظیر «هور در آتش» ، «سفره ایرانی»، «آبادانی‌ها»، «شاخ گاو» و ... را به ثبت رسانده است.


نوشته شده توسط : ramin h