تبلیغات
نشریه خبری - مطالب هفته دوم اسفند 1390

جستجو

 

روند انتخابات در آبادان رقابتی است

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

فرماندار ویژه آبادان:
روند انتخابات در آبادان رقابتی است

خبرگزاری فارس: فرماندار ویژه آبادان گفت: با توجه به نحوه مشارکت مردم در انتخابات این دوره، روند انتخابات در آبادان بسیار رقابت‌انگیز است.

خبرگزاری فارس: روند انتخابات در آبادان رقابتی است

بهرام ایلخاص‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: رأی‌گیری در آبادان در فضای کاملاً آرام و با نظم در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه روند انتخابات در آبادان رقابت‌انگیز است، افزود: مجموع روند انتخابات و فضای انتخاباتی و کارهای مربوط به آن توسط دستگاه‌های مختلف در منطقه تا به این ساعت مثبت بوده است.

فرماندار ویژه آبادان خاطرنشان کرد: حضور مردم در عرصه انتخابات در نوع نگاه دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی مؤثر است؛ زیرا امروز چشم‌های بسیاری به سرزمین ما دوخته شده است.

وی ادامه داد: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی می‌تواند این توطئه‌ها را خنثی کند و با توجه به تجاربی که در راهپیمایی‌ها و در انتخابات گذشته داشتیم، مردم نشان دادند که با وجود برخی مشکلات روزمره در صحنه بوده و حضور پرشوری دارند.

ایلخاص‌زاده بیان کرد: به هر اندازه که حضور و مشارکت مردم در انتخابات بالا باشد به همان میزان نیز بر اقتدار نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف به ویژه در حوزه بین‌الملل افزوده می‌شود که باید اهمیت انتخابات به بهترین شکل از سوی رسانه‌های جمعی برای مردم بازگو شود تا آنها نیز در این عرصه حضوری فعال و مؤثر داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ضروری است مسئولان شعب در صورت مشاهده تخلف در بحث آرا با تخلفات صورت گرفته در حوزه‌ها برخورد کنند.

انتهای پیام/صا20


نوشته شده توسط : ramin h

خبرگزاری آلمان: انتخابات مجلس ایران ممکن است تا ۴ ساعت تمدید شود

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

/بازتاب انتخابات مجلس شورای اسلامی- 4/ در پی استقبال عظیم مردم اعلام شد:
خبرگزاری آلمان: انتخابات مجلس ایران ممکن است تا ۴ ساعت تمدید شود

خبرگزاری فارس: خبرگزاری آلمان ضمن گزارشی از آغاز انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اذعان کرد که این انتخابات ممکن است تا ۴ ساعت نیز نسبت به زمان قانونی خود تمدید شود.

خبرگزاری فارس: خبرگزاری آلمان: انتخابات مجلس ایران ممکن است تا ۴ ساعت تمدید شود

به گزارش فارس، این خبرگزاری نوشت: بر اساس اعلام وزارت کشور ایران، 48.2 میلیون ایرانی از جمعیت 74 میلیون نفری کشور می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند.

این خبرگزاری مدعی شده است که رقابت اصلی در این انتخابات بین اصولگرایان و طرفداران رئیس‌جمهور ایران است. اصولگرایان احمدی‌نژاد را به‌خاطر سیاست‌های ضعیف اقتصادی و اتخاذ شعارهای ملی‌گرایانه مورد سرزنش قرار می‌دهند.

بنابراین گزارش، یک گروه از اصلاح‌طلبان نیز در انتخابات شرکت دارد که شانس چندانی برای پیروزی در انتخابات ندارد. اصلاح‌طلبان تندرو به خاطر آنچه کمبود آزادی خوانده شده است، انتخابات را تحریم کرده‌اند.

خبرگزاری آلمان تصریح کرد که نتیجه این انتخابات نخواهد توانست تاثیری بر مواضع هسته‌ای ایران بگذارد.

انتهای پیام/ک.ص


نوشته شده توسط : ramin h

قیمت مصوب مرغ 3900 تومان است/مردم گران‌تر نخرند

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های مرغداری در گفت‌وگو با فارس:
قیمت مصوب مرغ 3900 تومان است/مردم گران‌تر نخرند

خبرگزاری فارس: مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های مرغداری گفت: قیمت مصوب مرغ 3900 تومان و حداکثر افزایش قیمت تخم مرغ در هر شانه 150 تومان است.

خبرگزاری فارس: قیمت مصوب مرغ 3900 تومان است/مردم گران‌تر نخرند

حمید فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» ضمن اینکه افزایش قیمت نهاده‌های دامی طی هفته‌های اخیر هیچ تأثیری بر قیمت ‌تخم‌مرغ نداشته اظهار داشت: علی‌رغم اینکه بهای نهاده‌های دامی با افزایش 50 درصدی مواجه بوده اما در بحث قیمت تخم مرغ تأثیر چندانی نداشته است.

وی با اشاره به رشد 100 تا 150 تومانی قیمت تخم‌مرغ در هر شانه طی هفته‌های گذشته، ادامه داد: اینکه برخی به بهانه افزایش بهای نهاده‌های دامی قصد اعمال قیمت انتظاری خود را داشته باشند تخلف است و باید با آنها برخورد شود.

مدیر عامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های مرغداری گفت: مطابق نرخ اعلامی ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ پرکنده برای مشتری در مغازه نباید بیشتر از سه هزار و 900 تومان افزایش یابد در حالی که به دلیل ضعف‌های نظارتی در مناطق حاشیه‌ای تهران مرغ تا چهار هزار و 300 تومان هم عرضه می‌شود.

 وی تأکید کرد: مشتریان در جایگاه خود می‌توانند به دستگاه‌های نظارتی کمک کرده و مرغ را کیلویی سه هزار و 900 تومان بیشتر از فروشنده نخرند چرا که نرخ مصوب برای مشتری بیش از این نیست.

وی در مورد قیمت تخم مرغ هم خاطرنشان کرد:‌ قیمت تخم مرغ از هفته گذشته تا به امروز جز تغییر ناچیز 100 تا 150 تومانی تغییر محسوسی نداشته ولذا مشتریان تخم مرغ را نباید به بهای بیشتری از فروشندگان خریداری کنند.

انتهای پیام/ح


نوشته شده توسط : ramin h

حضور پرشور مردم هرمزگان در شعب اخذ رای

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

در نخستین ساعت آغاز رای‌گیری صورت گرفت
حضور پرشور مردم هرمزگان در شعب اخذ رای

خبرگزاری فارس: همزمان با اعلام آغاز ساعت رای‌گیری مردم با شور و اشتیاق به پای صندوق‌های رای آمدند تا یک بار دیگر سرنوشت کشورشان را بهترین نحو ممکن رقم بزنند.

خبرگزاری فارس: حضور پرشور مردم هرمزگان در شعب اخذ رای

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مردم پرشور بندرعباس از نخستین ساعت آغاز رای‌گیری با مراجعه به شعب اخذ رای، وظیفه شرعی خویش را ادا کردند.

حضور اقشار مختلف مردم اعم از کارمند، کارگر، مسئولان و رای‌اولی‌ها نیز در ساعات نخستین آغاز رای‌گیری قابل توجه بود.

علی‌رغم تبلیغات گسترده دشمنان که اطمینان داشتند مردم حضور چندانی در انتخابات مجلس نهم نخواهند داشت، صف‌های طولانی، شور و اشتیاق جوانان و حتی کهنسالان نیز بود.

در استان هرمزگان یک‌هزار و چهار شعبه ثابت و سیار برای اخذ رای پیش‌بینی شده و 21 هزار و 360 نفر در رده‌های مختلف برگزاری انتخابات را برعهده دارند.

از مجموع شعبه‌های پیش‌بینی شده 518 شعبه ثابت و 486شعبه سیار است.

تعداد شعب شهری ثابت 342 و شعب سیار شهری سراسر استان 39 شعبه است. همچنین تعداد شعب روستایی ثابت 176شعبه و تعداد شعب سیار روستایی 447 شعبه است.

21 هزار و 360 نفر به عنوان عوامل اجرایی، ستادی نظارتی، بازرسی، امنیتی، انتظامی و دیگر عوامل برگزاری انتخابات را برعهده دارند.

استان هرمزگان تعداد پنج کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

انتهای پیام/ن۲۰


نوشته شده توسط : ramin h

شاخص سهام آسیا افزایش یافت

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

شاخص سهام آسیا افزایش یافت

خبرگزاری فارس: به دنبال بهبود وضعیت بازار کار آمریکا شاخص سهام در بازارهای آسیایی افزایش یافت .

خبرگزاری فارس: شاخص سهام آسیا افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه وال استریت ژورنال قیمت نفت سبک آمریکا نیز امروز به 108 دلار رسید و ارزش دلار در برابر ین و یورو افزایش یافته است .

بر اساس این گزارش شاخص نیکی 225 در بازار بورس توکیو امروز با 0.7 درصد رشد به بیش از 9776 واحد رسیده است .

بر اساس این گزارش شاخص بورس هنگ کنگ نیز با یک درصد رشد به بیش از 21595 واحد رسیده است . بر این اساس شاخص سهام کاسپی در بازار کره جنوبی نیز با 0.3 درصد رشد به بیش از 2035 واحد رسیده است . شاخص اس اند پی 200 استرالیا نیز با 0.3 درصد رشد به بیش از 4268 واحد رسیده است .

این گزارش حاکی است کاهش نگرانیهای بین المللی نسبت به وضعیت بحرانی یونان نیز تاثیر زیادی در افزایش شاخص سهام آسیا داشته است . وزارت کار آمریکا نیز اعلام کرد تعداد متقاضیان دریافت بیمه بیکاری در این کشور طی هفته گذشته به پایین ترین حد از مارس 2008 رسیده است . ادامه اجرای سیاستهای انبساطی پولی در کشورهای در حال توسعه و نو ظهور نیز تاثیر زیادی در رشد شاخص سهام آسیا داشته است . کارشناسان اقتصادی بر این باورند که وضعیت صادرات چین هم اکنون به حالت مطلوبی نرسیده است و این کشور مجبور است برای تقویت تقاضا و مصرف داخلی سیاستهای انبساطی پولی و مالی را ادامه دهد .

این گزارش افزود شاخص سهام داو جونز آمریکا نیز با 0.2 درصد رشد به بیش از 12980 واحد رسیده است . شاخص اس اند پی 500 نیز با 0.6 درصد رشد به بیش از 1374 واحد و شاخص نزدک نیز با 0.7 درصد رشد به بیش از 2988 واحد رسیده است .

قیمت هر بشکه نفت سبک آمریکا در بازار نیویورک نیز با 40 سنت افزایش به 108.44 دلار رسیده است .

انتهای پیام /

 


نوشته شده توسط : ramin h

دشمن با رأی مردم در انتخابات به ذلت می‌افتد

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

عضو مجلس خبرگان رهبری:
دشمن با رأی مردم در انتخابات به ذلت می‌افتد

خبرگزاری فارس: رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات و رأی آنها در صندوق‌های رأی ذلت و خواری بیش از پیش دشمنان و استکبار جهانی را به دنبال دارد.

خبرگزاری فارس: دشمن با رأی مردم در انتخابات به ذلت می‌افتد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله ابوالحسن مهدوی دقایقی پیش در کنار صندوق سیار 454 در میدان امام (ره) پس از انداختن رای خود به صندوق اظهار داشت: شرکت در انتخابات واجب شرعی و وظیفه ملی است و انسان هر چه زود‌تر این واجب شرعی را ادا کند، بهتر و نیکو‌تر است.

وی با اشاره به اینکه قرآن کریم نیز به سبقت در کار خیر تأکید دارد، اضافه کرد: مردم ایران همواره و در تمامی صحنه‌ها حضور خود را برای دفاع از کشور نشان داده‌اند و امروز نیز با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های اخذ رأی این موضوع را ثابت می‌کنند.

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: انتخابات و حضور حداکثری مردم در این حماسه بزرگ دو پیام را برای دوستان و دشمنان این نظام به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان همواره با نقشه‌ها و توطئه‌های خود به دنبال به چالش کشیدن نظام و انقلاب هستند، ادامه داد: حضور حداکثری مردم در انتخابات و رأی آنها در صندوق‌های رأی ذلت و خواری بیش از پیش دشمنان و استکبار جهانی را به دنبال دارد.

مهدوی تاکید کرد: حضور جدی مردم و مصمم بودن آنها برای دفاع از نظام و ارزش‌های اسلامی و به ویژه در این خیزش انقلاب‌های اسلامی که در کشور‌های مختلفی مشاهده می‌شود ، نقش موثری دارد.

وی با اشاره به اینکه در این پیچش تاریخی که مشاهده می‌شود و مردم به سوی دین و اسلام حرکت می‌کنند امید تمامی ملت‌های انقلابی به ملت ایران و حضور جدی آنها در حماسه‌های مختلف مانند 22 بهمن و انتخابات امروز است.

عضو خبرگان رهبری بیان داشت: مردم با حضور خود در پای صندوق‌های اخذ رأی سبب دلگرمی این ملت‌ها می‌شوند.

انتهای پیام/خ۲۰


نوشته شده توسط : ramin h

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی رأی خود را به صندوق انداخت

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

لحظه به لحظه با انتخابات مجلس نهم- 334
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی رأی خود را به صندوق انداخت

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی که از ساعات اولیه مراسم انتخابات کنار مردم حاضر شده بود رأی خود را صندوق انداخت.

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی رأی خود را به صندوق انداخت

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند حجت‌الاسلام والمسلمین علی رضایی بیرجندی لحظاتی پیش در شعبه 48 بیرجند واقع در حسینیه گازاری‌ها، نماینده اصلح خود را انتخاب کرد.

وی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند با اشاره به حضور پر شور رأی‌اولی‌ها از ساعات اولیه مراسم انتخابات اظهار داشت: رأی اولی‌ها باید قدر خود و نظام را بدانند.

امام جمعه بیرجند افزود: اینکه ما شاهد هستیم در زمان انتخابات نامزدها با مردم ارتباط برقرار کرده و قدردان آنها هستند ثمره خون شهیدان است.

رضایی بیرجندی تصریح کرد: مردم این شرایط را قدر دانسته و با حضور در پای صندوق‌های رأی چشم دشمنان انقلاب را کور می‌کنند.

وی ابراز داشت: این پاسخ مثبت به فرهنگ اسلام و تشیع است همانگونه که شاهد هستیم مردم در پای صندوق‌های رأی حضور داشته و با رأی دادن به نامزد مورد نظر خود نماینده را مشخص می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: هر رأی مردم تیری به قلب دشمن است.

رضایی بیرجندی در پاسخ به سئوالی در مورد علت حساس بودن انتخابات این دوره گفت: همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند دشمن هر کاری که می‌توانست برای شکست نظام انجام داد و راه به جایی نبرد و تنها راهی که در پیش دارد از صحنه خارج کردن مردم است.

وی خطاب به رأی اولی‌ها ابراز داشت: مردم بندگان خوب و مخلص خدا هستند و انقلاب، امام، رهبر و اسلام را دوست دارند و به همین دلیل در پای صندوق‌های رأی حضور می‌یابند.

امام جمعه بیرجند بیان کرد: اطمینان دارم که مردم در سراسر کشور نیز به عنوان پاسداری از هدیه انقلاب اسلامی حضور حداکثری در پای صندوق‌ها رأی خواهند داشت.

انتهای پیام/ح20


نوشته شده توسط : ramin h

100 خبرنگار رویداد انتخابات گیلان را پوشش می‌دهند

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

با حضور در مناطق مختلف گیلان
100 خبرنگار رویداد انتخابات گیلان را پوشش می‌دهند

خبرگزاری فارس: 100 خبرنگار رسانه‌های مختلف گیلان اخبار انتخابات 12 اسفند این استان را پوشش می‌دهند.

خبرگزاری فارس: 100 خبرنگار رویداد انتخابات گیلان را پوشش می‌دهند

 به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، هر لحظه بر حضور پرشور مردم در شعب اخذ رٱی افزوده می‌شود و مردم با هیجان زیادی برای تعیین سرنوشت کشورشان نقش‌آفرینی می‌کنند.

100 خبرنگار گیلان در مناطق این استان نسبت به پوشش رویداد مهم حماسه 12 اسفند در تلاش هستند و صحنه‌های انتخابات را به تصویر و کاغذ می‌کشند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت حضور رٱی دهندگان در این استان را بسیار گسترده خواند و ابراز داشت: افراد زیادی به شعب اخذ رٱی در حال مراجعه هستند.

غلامعلی رضوانی با بیان اینکه مردم در تعیین سرنوشت خود در صحنه حاضر هستند، تصریح کرد: یک میلیون و 647 هزار نفر در گیلان معادل 66 درصد جمعیت استان واجد شرایط رأی هستند که از این تعداد 90 هزار و 284 نفر برای نخستین بار رأی می‌دهند.

وی، با بیان اینکه 30 هزار نفر از عوامل اجرایی، بازرسی، امنیتی و نظارتی در روند برگزاری انتخابات گیلان با هم همکاری می‌کنند، خاطرنشان کرد: این عوامل از آرای مردم حفاظت می‌کنند.

این مسئول، از استقرار 2 هزار و 442 شعبه اخذ رأی استان دو هزار و 88 شعبه ثابت و 354 شعبه نیز سیار در گیلان خبر داد و یادآور شد: برگه‌های تعرفه نیز به میزان کافی در نظر گرفته و توزیع شده است.

وی، تصریح کرد: انتخابات نهمین دوره مجلس در گیلان با امنیت کامل در حال برگزاری است.

انتهای پیام/خ۳۰

 


نوشته شده توسط : ramin h

مشارکت مردم در انتخابات انقلاب را از تهدیدات مصون می‌‌دارد

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

نماینده ولی‌فقیه در لرستان:
مشارکت مردم در انتخابات انقلاب را از تهدیدات مصون می‌‌دارد

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات باعث مصونیت انقلاب اسلامی از هرگونه تهدیدها و تحریم‌ها می‌شود.

خبرگزاری فارس: مشارکت مردم در انتخابات انقلاب را از تهدیدات مصون می‌‌دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سید‌احمد میرعمادی صبح امروز با انداختن رأی خود در یکی از شعبه‌های اخذ رأی خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۲ اسفند روز تاریخی و ماندگاری برای ملت ایران است.

وی افزود: این حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی سد محکمی در برابر دشمنان نظام و انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام میرعمادی یادآور شد: امروز با گذشت 33 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی و برگزاری انتخاباتی متعدد، دشمنان نظام ضربه‌های سنگینی خورده‌اند و امروز نیز با این حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای ضربه سنگینی به سیطره دشمن وارد می‌شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: این حضور با نشاط و پرشور، سیلی محکمی بر چهره استکبار جهانی می‌زند.

حجت‌السلام میرعمادی تصریح کرد: ۱۲ اسفند روز تاریخی و ماندگاری برای ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی است زیرا در این روز حماسه‌ای دیگر خلق می‌کنند.

حجت‌الاسلام میرعمادی افزود: امروز همه ملت ایران و تبع آن مردم لرستان در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند.

حجت‌الاسلام میرعمادی افزود: با وجود توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای کمرنگ‌تر کردن حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی امروز شاهد حضور گسترده مردم لرستان در پای صندوق‌های رأی هستیم.

وی افزود: امروز روز وحدت و انسجام دائمی ملت ایران در مقابل دشمنان است زیرا دشمنان می‌خواهند در بین این ملت تفرقه ایجاد کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان یادآور شد: ملت ایران و به ویژه مردم استان لرستان بار دیگر با حضور گسترده خود در این انتخابات پشتیبانی خود را از نظام و ولایت اعلام کردند.

انتهای پیام/و۲۰


نوشته شده توسط : ramin h

فعالیت یک‌هزار و 56 شعبه اخذ رأی در کردستان / هیچ‌گونه مشکلی تا این لحظه از شروع انتخابات گزارش نشده است

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان:
فعالیت یک‌هزار و 56 شعبه اخذ رأی در کردستان / هیچ‌گونه مشکلی تا این لحظه از شروع انتخابات گزارش نشده است

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات استان کردستان گفت: هیچ‌گونه مشکلی تا این لحظه از شروع انتخابات در کردستان گزارش نشده است.

خبرگزاری فارس: فعالیت یک‌هزار و 56 شعبه اخذ رأی در کردستان / هیچ‌گونه مشکلی تا این لحظه از شروع انتخابات گزارش نشده است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج ایرج حسن‌زاده صبح امروز در مسجد جامع سنندج، اظهار داشت: ستاد انتخابات استان برای جمع‌آوری آرای مردم امروز یک‌هزار و 56 شعبه اخذ رأی را در استان پیش‌بینی کردند.

به گفته وی از تعداد شعبات اخذ رأی مذکور 493 شعبه به صورت ثابت و 563 شعبه نیز به صورت سیار امروز به اخذ رأی مردم اقدام می‌کنند.

وی به تمهیدات انجام شده ستاد انتخابات استان برای برگزاری انتخاباتی سالم در استان اشاره کرد و گفت: از 2 هفته پیش وضعیت جوی استان در ستاد انتخابات رصد شده و کلیه امکانات مورد نیاز امروز تعیین شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان ادامه داد: در 2 جلسه ستاد انتخابات از مسئولان ستاد حوادث غیرمترقبه استان دعوت شد تا تمهیدات لازم برای رخداد و اتفاقاتی هم‌چون کولاک برف اندیشیده شود.

حسن‌زاده خاطر نشان کرد: از اکثر ادارات استان از جمله مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن امکانات و تجهیزات و وسایل برف‌روبی در اختیار فرمانداران قرار داده شده است.

وی با اعلام اینکه تا این لحظه از شروع انتخابات هیچ‌گونه مشکلی در استان گزارش نشده استٰ، افزود: با تعامل و تلاش فرماندارن و همکاری عموم مردم این انتخابات هم مانند دیگر دوره‌های انتخابات در کمال صحت و سلامت برگزار خواهد شد.

وی از مردم استان خواست که هم چون دیگر صحنه‌های مختلف نظام حضور حماسی خود را نشان دهند و موجبات یأس و ناامیدی دشمنان را فراهم کنند.

انتهای پیام/غ20/ژ1001


نوشته شده توسط : ramin h

شور حال مردم ایلام در انتخابات مثال‌زدنی است

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

استاندار ایلام:
شور حال مردم ایلام در انتخابات مثال‌زدنی است

خبرگزاری فارس: استاندار ایلام گفت: شور حال مردم ایلام در انتخابات مثال‌زدنی است.

خبرگزاری فارس: شور حال مردم ایلام در انتخابات مثال‌زدنی است

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، مجتبی اعلایی صبح امروز در حاشیه اخذ رای به خبرنگاران اظهار داشت: مردم استان ایلام همواره در طول تاریخ انقلاب خوش درخشیده‌اند.

وی ادامه داد: این درخشش در فعالیت‌های قبل از رای‌گیری هم به خوبی با مراعات قانون نیز قابل مشاهده بود و یقین دارم امروز هم این درخشش دیده می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: همه فعالیت‌ها در چارچوب قانون انجام گرفته و همه طبقات اجتماعی را پوشش داده است و این جای تقدیر دارد.

اعلایی تصریح کرد: من در بازدیدی که از دیگر شعب اخذ رای ایلام داشته این شور و حال را از نزدیک مشاهده کرده که جای بسی افتخار است.

استاندار ایلام متذکر شد: امیدوارم امروز هم و تا پایان وقت رای گیری این شور و نشاط ساعات اولیه صبح در بین مردم استان ایلام وجود داشته باشد.

وی اذعان داشت: مردم استان ایلام از کوچک و بزرگ، زن و مرد در پای صندوق‌های رای شرکتی فعال و گسترده دارند.

انتهای پیام/ن۲۰


نوشته شده توسط : ramin h

خروج از عراق، شرط حذف منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد/
خروج از عراق، شرط حذف منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی

خبرگزاری فارس: وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد تعطیلی پادگان اشرف پیش شرط خروج نام منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی است.

خبرگزاری فارس: خروج از عراق، شرط حذف منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد: خروج منافقین از پادگان اشرف و تعطیلی این پادگان عامل مهمی برای تصمیم‌گیری دولت آمریکا برای خروج نام این گروهک از فهرست سازمان‌های تروریستی خواهد بود.

روزنامه نیویورک تایمز نیز به نقل از مقامی دولتی در آمریکا نوشت: وزیر امور خارجه آمریکا در خصوص سخنان اخیر خود توضیح بیشتری ارائه نداد، اما به نظر می‌رسد این سخنان اخطاری جدی است به این گروه تروریستی که با دولت عراق همکاری بیشتری کند.

پیش از این دولت عراق در پی تصمیمش برای اخراج این گروهک، مراحل خروج این افراد را با توافق سازمان ملل از خاک کشورش آغاز کرده بود.

انتهای پیام/


نوشته شده توسط : ramin h

شرایط لازم برای رأی‌دهندگان در اطلاعیه ۱۵ ستاد انتخابات کشور

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار- 36
شرایط لازم برای رأی‌دهندگان در اطلاعیه ۱۵ ستاد انتخابات کشور

خبرگزاری فارس: اطلاعیه ۱۵ ستاد انتخابات کشور صادر شد.

خبرگزاری فارس: شرایط لازم برای رأی‌دهندگان در اطلاعیه ۱۵ ستاد انتخابات کشور

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، پانزدهمین اطلاعیه این ستاد صادر شد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع اعضای محترم شعب ثبت‌نام و اخذ رأی می‌رساند، ملاک اصلی جهت تشخیص واجد شرایط رأی‌بودن مراجعه کنندگان محترم به شعب و صدور تعرفه برای ایشان، پس از بررسی اصالت شناسنامه، عدم درج مهر انتخابات جاری در شناسنامه و متولد ۱۲/۱۲/۷۲ یا قبل از آن بودن بوده  و ‌عکس‌دار بودن شناسنامه الزامی است.

انتهای پیام/

 


نوشته شده توسط : ramin h

دستیابی به چشم انداز 20 ساله نیازمند داشتن نمایندگان قوی است

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

معاون استاندار خراسان شمالی:
دستیابی به چشم انداز 20 ساله نیازمند داشتن نمایندگان قوی است

خبرگزاری فارس: معاون پشتیبانی استاندار خراسان شمالی دستیابی به چشم انداز 20 ساله نظام جمهوری اسلامی ایران را نیازمند نمایندگان قوی است.

خبرگزاری فارس: دستیابی به چشم انداز 20 ساله نیازمند داشتن نمایندگان قوی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، علیرضا صحراگرد صبح امروز در حاشیه انداختن رای خود به صندوق، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز جمعه در نظام اسلامی عید بوده و برگزاری انتخابات 12 اسفند بر عظمت این عید افزوده است.

وی با بیان اینکه طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم با درک موقعیت‌ها در تمام عرصه‌ها شرکت داشته و هیچگاه نظام را تنها نگذاشته‌اند، افزود: البته این حضور در صحنه‌هایی چون انتخابات پر رنگ‌تر بوده و مردم با شور و اشتیاق خاصی در این عرصه مشارکت دارند.

صحراگرد تصریح کرد: باید از این مردم قدرشناس و وفادار به خاطر این حسن انجام تکلیف قدردانی و تجلیل شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه نامزدهای انتخاباتی نیز با حضور در عرصه رقابت و تبلیغات شور و اشتیاق خاصی ایجاد کردند، گفت: این نامزدها مردمی بودن نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند.

معاون نیروی انسانی استاندار خراسان شمالی همچنین از عموم نامزدهای انتخاباتی خواست تا پس از پایان رای گیری و مشخص شدن نماینده، رقابت‌ها را به رفاقت‌ها تبدیل کنند.

خراسان شمالی با دارا بودن هفت شهرستان، دارای چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

انتهای پیام/و۲۰


نوشته شده توسط : ramin h

مجلس کارآمد باید منافع عمومی را به منافع شخصی ترجیح دهد

جمعه 12 اسفند 1390   01:06 ب.ظ

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان زنجان:
مجلس کارآمد باید منافع عمومی را به منافع شخصی ترجیح دهد

خبرگزاری فارس: دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مجلس کارآمد باید منافع عمومی را به منافع شخصی ترجیح داده و اقتدار ملی را دنبال کند.

خبرگزاری فارس: مجلس کارآمد باید منافع عمومی را به منافع شخصی ترجیح دهد

نقی مجتهدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: نماینده خوب باید معتقد به عدالت بوده و پیگیر اجرای عدالت در جامعه بوده و شناخت کافی از اوضاع جامعه داشته باشد.

وی با بیان اینکه نماینده مجلس باید به قوانین و مقررات کشور آگاهی کافی داشته باشد، افزود: نماینده باید شجاع بوده و قوانین کشور را به خوبی پیگیری کند.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان زنجان گفت: نماینده مجلس باید دیندار بوده و تخصص لازم را برای اداره کشور داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه مجلس کارآمد نیز باید پیگیر تحقق عدالت اجتماعی در کشور باشد، افزود: مجلس باید به فکر منابع ملی کشور بوده و به اقتدار ملی توجه ویژه داشته باشد.

مجتهدی تصریح کرد: مجلس کارآمد باید منافع عمومی را به منافع شخصی ترجیح داده و اقتدار ملی را دنبال کند.

انتهای پیام/س20


نوشته شده توسط : ramin h