تبلیغات
نشریه خبری - مطالب هفته سوم شهریور 1390

جستجو

 

برگزاری مسابقات تکواندو نونهالان در یزد

شنبه 19 شهریور 1390   11:40 ب.ظ

از فردا صورت می‌گیرد؛
برگزاری مسابقات تکواندو نونهالان در یزد

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت تکواندو استان یزد از آغاز مسابقات تکواندوکاران نونهال کشور به میزبانی یزد از فردا خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری مسابقات تکواندو نونهالان در یزد

محمود عالیش‌وندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: مسابقات نونهالان تکواندو دختران و پسران کشور از فردا به مدت چهار روز به میزبانی یزد در سالن شاهدیه برگزار می‌شود.
وی بیان كرد: مسابقات نونهالان دختر و پسر با حضور 900 ورزشکار از سراسر کشور به مدت چهار روز در یزد برگزار می‌شود.
عالیش‌وندی با بیان اینکه این مسابقات با حضور استان‌های مختلف کشور برگزار ‌می‌شود، خاطرنشان کرد: مسابقات پسران تا 21 شهریورماه ادامه دارد و پس از آن نیز مسابقات دختران آغاز می‌شود که این مسابقات نیز تا 23 شهریورماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقات نونهالان کشور در استان یزد گام مثبتی در ترغیب مردم به ویژه جوانان ونوجوانان در رده‌های پایین به این ورزش است.
رئیس هیئت تكواندو یزد تصریح کرد: برگزاری مسابقات متعدد ورزش تكواندو در یزد می‌تواند در رشد و تعالی این رشته ورزشی بسیار مؤثر باشد.
عالیش‌وندی افزود: یكی از برنامه‌های مهم این هیئت در سال جاری پیگیری برگزاری مسابقات كشوری در یزد است.
وی ابراز امیدواری كرد: رشته تكواندو استان یزد با همكاری همه علاقمندان و مسئولان روز به روز به جایگاه حقیقی خود در سطح كشور دست یابد.
عالیش‌وندی با اشاره به وضعیت تکواندوی استان یزد یادآور شد: تکواندو در رده آخرین رشته‌های ورزشی یزد قرار داشت اما طی چند ماه گذشته شاهد جهش خوبی در این رشته ورزشی بوده‌ایم.
وی اظهار امیدواری کرد: با همدلی مسئولان ورزش استان و همراهی ورزشکاران هرچه سریع‌تر بتوانیم تکواندوی یزد را به جایگاه واقعی خود در سطح استان برسانیم.


نوشته شده توسط : ramin h